"Молокія" інвустує 100 млн. грн. в розширення виробництва

Більшу частину інвестицій в компанії планують витратити на будівництво цеху сухих молочних продуктів.

80 млн грн буде направлено на будівництво цеху сухих молочних продуктів. Очікується, що будівництво триватиме не менше двох років. Крім того, «Тернопільський молокозавод» планує інвестувати не менше 20 млн грн в розширення потужностей з виробництва свіжих молочних продуктів і масла.

«Дані інвестиції не є зовнішніми, це — кошти з прибутку підприємства, амортизаційних відрахувань і кредитні кошти», — відзначили в прес-службі компанії.

Підприємство до кінця 2017 року планує розширити потужності з переробки молока на 20%, в тому числі збільшити потужності з виробництва свіжої молочної продукції на 30% в порівнянні з минулим роком.

«Також плануємо в найближчі дні випуск нових позицій кисломолочного сиру, а також новинку — айран. Крім зазначених новинок є ще ряд напрацювань, які сподіваємося втілити в життя протягом цього року», — повідомили в прес-службі.

20% виготовленого масла і 100% виготовленого казеїну поставляється на експорт. «Тернопільський молокозавод» оцінює свою частку на ринку України в категорії кисломолочної продукції, масла і сиру в межах 5%.

Дивіться також...