WORLDFOOD UKRAINE 2016

26.10 - 28.10.2016
Броварський проспект, 15, Київ, Украина

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована на провідних спеціалістів харчової промисловості, представників великого та середнього бізнесу.

‘Весь світ харчування Україна’ центральна подія у харчовій галузі, оптимальне місце зустрічі постачальників та впливових професіоналів українського сектору продуктів харчування і напоїв. Продуктова виставка відкриває широкі можливості для національних і іноземних постачальників.

Тематика виставки: 

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ (бакалія, зернопродукти, макарони, соуси, масла, приправи, спеції, молоко, молочна продукція, сири, морозиво, олійно-жирова продукція, м’ясо, м’ясні продукти, ковбасні вироби, птах, яйця та ін)

НАПОЇ (алкогольні, безалкогольні, кава, чай, какао)

ОБЛАДНАННЯ, ПАКУВАННЯ, ТЕХНОЛОГІЇ і ПОСЛУГИ (інгредієнти, консерванти, стабілізатори, згущувачі, ферменти, барвники, обладнання та упаковка, спеціалізовані видання тощо)

Національні ПАВІЛЬЙОНИ

Традиційно в рамках WorldFood Ukraine проходить ряд дегустаційних конкурсів, до участі в яких запрошуються виробники продуктів харчування і напоїв не тільки з України, а й сусідніх країн.

 

Контакти: