ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал - 2018

ХVIII Міжнародна спеціалізована виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал — 2018», 20 — 22 квітня

20 — 22 квітня 2018 року гостинно відчинить свої двері ГОЛОВНА ВЕСІЛЬНА ВИСТАВКА КРАЇНИ, яка стала знаковою подією для спільноти професіоналів та відкриттям весільного сезону для щасливих наречених.
Міжнародний виставковий центр (МВЦ) — єдиний організатор наймасштабнішої та найяскравішої весільної виставки в Україні, якому вдалося встановити щорічну традицію термінів і місця проведення виставкового проекту та консолідувати на своєму майданчику найкращих фахівців весільної індустрії.

«ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал» визнана найефективнішою виставкою, як для компаній, які вже добре відомі на українському ринку весільних товарів та послуг, так і для нових підприємств, які бажають активно просувати свою продукцію та розвивати власний бізнес.
Статус найпрестижнішого весільного виставкового проекту в Україні підтверджує:
— кількісний та якісний склад учасників і відвідувачів;
— демонстрація широкого спектру товарів та послуг;
— рівень ділової активності;
— рівень проведення програми заходів;
— зоряний склад інтерактивної шоу-програми;
— комфортні умови для презентації весільного продукту та розширення ділових зв’язків.

Весільна виставка МВЦ служить основним засобом маркетингу для виробників, зацікавлених у розширенні мережі збуту та географії оптових і роздрібних продажів весільних товарів. «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал» щорічно забезпечує оптових та роздрібних покупців різноманітним асортиментом якісної продукції для урочистостей і розрахована на широке коло споживачів.

УВАГА!
На виставці майбутнім молодятам та випускникам надається унікальна можливість замовити та придбати всі товари та послуги для проведення незабутнього свята!

У рамках виставки відбудуться:
ШОУ-ПРОГРАМА:
— Покази колекцій: сукні весільні, вечірні, для випускного балу;
— Показове проведення весільних церемоній;
— Виступи артистів, танцювальних та музичних колективів;
— Конкурси, лотереї, розіграші призів для гостей виставки.

Контакти: