TIR 2016

Компанія «Прем’єр Експо» запрошує вас взяти участь у головній події ринку вантажної та комерційної автотехніки -12 -м М іжнародний ом салонегрузових і комерційних автомобілів TIR’2016

Асоціація з Євросоюзом відкрила нові перспективи для ринку внутрішніх і міжнародних комерційних перевезень в Україні. Європейські виробники і постачальники отримали шанс ефективно використовувати всі переваги нової геополітичної ситуації.

В цьому їм допоможе 12-й Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів TIR , який состоітсяс 26 по 28 жовтня 2016 року на самій сучасно й виставково му майданчику Києва — в Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15).

Україна залишається вкрай привабливим для Європи транзитних ринком благодарямеждународним транспортних коридорів. Автомобільні вантажоперевезення в країні за сім місяців 2014 року зросли на 10%. Зростання експорту, особливо експорту аграрної продукції, підтвердив, що потенціал АПК та харчової промисловості України реально реалізується, а логістика справляється з обслуговуванням зростаючого вантажопотоку.

TIR — крупнейш а в Україні спеціалізовані а міжнародні а виставка , яка представляє головних постачальників вантажних , комерційних і пасажирських автомобілів , а також ринок післяпродажного гообслуговуван я , технології та послуги для великих автомобілів .

 

Контакти: