PHARMATechExpo - 2017

17.10 - 19.10.2017
м. Київ, вул. Салютна, 2-Б

VIII Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo

17-19 жовтня 2017 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VIII Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo. Це єдина в Україні виставка, в рамках якої представлений весь процес фармацевтичного виробництва: від розробки субстанцій та контролю якості сировини, устаткування для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування, зберігання лікарських засобів і підбору персоналу.

Організатор виставки – компанія LMT

Захід проходить за підтримки і сприяння Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України.

Мета виставки – в сучасних реаліях сприяти:
встановленню ділових контактів між виробниками, постачальниками обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості та підприємствами галузі;
обміну досвідом між фахівцями;
об’єднанню науково-технологічного потенціалу фармацевтичної промисловості для розвитку і зміцнення галузі.

Тематичні напрями виставки:

 • виробниче та невиробниче обладнання
 • сировина та інгредієнти
 • упаковка та пакувальне обладнання
 • лабораторно-аналітичне обладнання
 • комплексні рішення для фармацевтичних підприємств
 • технології «чистих приміщень»
 • технології для виробництва косметичної продукції
 • технології та обладнання для водоочищення та водопідготовки у фармацевтичному виробництві
 • промислове холодильне та кліматичне обладнання для фармацевтичних підприємств
 • послуги для компаній фармацевтичної індустрії
 • навчання та підготовка персоналу

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання та технологічних рішень для фармацевтичної промисловості.
В 2016 році у виставці брали участь: «Бютлер&Партнер», «Михайло Курако», HARKE PharmaGmbH, «МАРКЕЗІНІ ГРУП УКРАЇНА», «ФАРММАШ», IMA SpA, Rommelag AG, ОМАГ С.Р.Л., Термодистиляція РВ, «Система Лтд.», ІНОКСПА УКРАЇНА, «БВТ Україна», «ТК «Аврора», ECI Packaging Ltd (USA), «Ароніс Кодінг-Системи», CAMPAKPOLAND, SEFAR AG, «СИСТЕМИ ЧИСТОЇ ВОДИ», «ПС «ФАРМПРОМ», НВП «Електрогазохім», Юнайтед Фільтрз, MediBalt Ltd, «КІТМЕД» ВФ та багато інших.
Серед торгових марок, представлених на PHARMATechExpo-2016: KINEMATICA, COMAS, Frewitt, Fuchs, Bergami, RussellFinex, RieraNadeu, GDN, Cora, L.B.Bohle, KorschAG, OptimaPharma, Heinollsemann, Waldner GmbH & Co.KG, SarongS.p.A., Seidenader, GUK, NETZSCHVakumix, BELIMEDSAUTERAG, MG2, PerfectPack, BASF, JRSPharma, Cognis, Magnesia, Ajinomoto, Pharmacoat, Metolose, HPMCphthalate, AQOAT, L-HPC, PVP, Gohsenol, Cellets, Shellac, PEO, MCC, Carbomer, Steriline, Romaco та багато інших.

Відвідувачі виставки – керівники та фахівці провідних вітчизняних виробників фармацевтичної продукції.

Платформа PHARMATechExpo забезпечує експонентам прямий контакт з цільовою аудиторією. Це ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнавання бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

Під час роботи виставки в рамках науково-практичної програми «Дні фармацевтичної промисловості» відбудуться конференції, семінари, круглі столи, презентації обладнання в дії.

Вхід вільний за умови реєстрації на сайті Міжнародної виставки PHARMATechExpo:
www.pharmatechexpo.com.ua

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
про Міжнародну виставку PHARMATechExpo 2016 року

120 компаній-учасниць з 13 країн
1826 зареєстрованих фахівців із всіх регіонів України та зарубіжжя
6 науково-практичних заходів
2432 м2 виставкової площі

Дізнайтесь більше про сучасні інноваційні технології фармацевтичної індустрії – відвідайте VIII Міжнародну виставку обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo
17-19 жовтня 2017 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Київ, вул. Салютна, 2-Б!

Контакти: