НАФТОГАЗЕКСПО - 2017

З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру відбудеться II Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2017».
Організатором виставки виступає Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Головна мета заходу — сприяння розвитку підприємств нафтогазового комплексу, демонстрація сучасного обладнання та технологій, розширення взаємовигідного науково — технічного співробітництва і встановлення ділових зв’язків з вітчизняними та іноземними партнерами, залучення інвестицій. Тематика виставки охоплює увесь комплекс питань, пов’язаних з розвідкою, видобутком, транспортуванням, переробкою та зберіганням нафти та природного газу.

Виставка проходитиме в рамках ХV Міжнародного форуму «Паливно — енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».
У форматі Форуму:
— Галузева експозиція провідних державних підприємств «ПЕК УКРАЇНИ»,
— XV Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ — 2017»,
— II Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «MINING INDUSTRY EXPO — 2017».

Ділова програма Форуму запропонує взяти участь у заходах, присвячених обговоренню питань реформування нафтогазового комплексу та інших галузей ПЕК, спільно з керівниками профільних органів виконавчої влади, експертами та науковцями.

Запрошуємо до участі у II Міжнародній спеціалізованій виставці «НАФТОГАЗЕКСПО — 2017». Впевнені, що захід дозволить підприємствам ознайомитися зі світовими новинками, надасть можливість продемонструвати свої власні розробки і обладнання та вивірити конкурентоспроможність своєї продукції для подальшого застосування підприємствами нафтогазового комплексу.

Контакти: