НАФТОГАЗЕКСПО - 2016

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА НАФТОГАЗЕКСПО — 2016

З 8 по 10 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2016».
Організатором виставки виступає Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
Головна мета заходу — сприяння розвитку підприємств нафтогазового комплексу, демонстрація сучасного обладнання та технологій, розширення взаємовигідного науково — технічного співробітництва і встановлення ділових зв’язків з вітчизняними та іноземними партнерами, залучення інвестицій. Тематика виставки охоплює увесь комплекс питань, пов’язаних з розвідкою, видобутком, транспортуванням, переробкою та зберіганням нафти та природного газу.
Виставка проходитиме в рамках ХIV Міжнародного форуму «Паливно — енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

У форматі Форуму:
— Галузева експозиція провідних державних підприємств «ПЕК УКРАЇНИ»,
— XIV Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ — 2016»,
— Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості MINING INDUSTRY EXPO — 2016.

Ділова програма Форуму запропонує взяти участь у заходах, присвячених обговоренню питань реформування нафтогазового комплексу та інших галузей ПЕК, спільно з керівниками профільних органів виконавчої влади, експертами та науковцями.
Запрошуємо до участі у Міжнародній спеціалізованій виставці «НАФТОГАЗЕКСПО — 2016». Впевнені, що захід дозволить підприємствам ознайомитися зі світовими новинками, надасть можливість продемонструвати свої власні розробки і обладнання та вивірити конкурентоспроможність своєї продукції для подальшого застосування підприємствами нафтогазового комплексу.

Контакти: