Міжнародний клінінговий форум 2016

05.10 - 07.10.2016
Броварський проспект, 15, Київ, Украина

Міжнародний клінінговий форум — це унікальний спеціалізований проект для професіоналів індустрії чистоти в Україні. Щорічно захід стає місцем зустрічі ключових гравців та експертів українського клінінгового ринку, провідних виробників, постачальників і споживачів інноваційних технологій, збиральної техніки та інвентарю, санітарно-гігієнічного устаткування і витратних матеріалів, професійної та побутової хімії, а також обладнання та аксесуарів для хімчисток і пралень.

В рамках Форуму пройдуть наступні експозиції:‘ПРИМУС: КЛІНІНГОВА ІНДУСТРІЯ’ — міжнародна спеціалізована виставка обладнання, засобів і послуг професійного прибирання, засобів гігієни та санітарії .

‘ПРИМУС: ХІМЧИСТКА і ПРАЧЕЧНАЯ’ — міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для хімчисток і пралень.

‘Сучасні технології КЛІНІНГУ’ — міжнародний клінінговий конгрес.

Конкурс ‘КЛИНИНГ МАЙСТЕР’

Профіль експонентів виставок:
виробники, дистриб’ютори та постачальники збиральної техніки, обладнання, витратних матеріалів, професійних послуг для вирішення завдань клінінгової індустрії, підприємств хімчистки і пралень, галузеві асоціації, НДІ та ЗМІ.

Профіль відвідувачів виставок:
власники, керівники та менеджери підприємств сфери HoReCa, спортивних і оздоровчих комплексів, медичних і соціальних установ, бізнес і торгових центрів, розважальних комплексів, комунальних підприємств, клінінгових компаній, целюлозно-паперової промисловості, підприємств промислового виробництва, харчової промисловості, транспортних і будівельних організацій.

 

Контакти: