Машпром, ЛітЕкс, Енергопром - 2018

10.10 - 12.10.2018
Експо-центр «Метеор»
м Дніпро, Космічна 20
Експо-Центр «Метеор»

Зустрічаємось на Міжнародній спеціалізованій виставці промислового обладнання металообробки, литва та енергетики.

Поспішаємо повідомити Вам, що виставкова компанія Експо-центр «Метеор» почала підготовку до щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики «Машпром», «ЛітЕкс», «Енергопром», яка буде проходити з 10 по 12 жовтня 2018 року в ПР «Лавина».

Традиційно виставка в Дніпрі поєднує найбільші індустріальні області України на одній ділянці. Беручі участь у проекті, Ви отримуєте можливість продемонструвати Ваш продукт промисловцям країни, розширюєте ділові зв’язки, налагоджуєте контакти, які в майбутньому послугують розвитком діяльності Вашого підприємства.

Головною метою виставки є контакт між трьома категоріями підприємств, які формують промисловий ринок в Україні. А саме: виробниками, споживачами литва і підприємцями суміжниками, які забезпечують підприємства промислового комплексу України всім необхідним для виробництва.

На захід залучаються такі представники галузі як: виробники і постачальники промислового обладнання, ливарного обладнання, приладів, матеріалів. Розробники технологічних процесів, консалтингові компанії, інвестиційні і лізингові компанії, науково-дослідні інститути, спеціалізовані печатні видання. Постачальники матеріалів для виробництва литва, промислових засобів індивідуального захисту, ізоляційних матеріалів в енергетиці, електротехніці. Виробники альтернативної енергії, електричної і теплової енергії і багато інших.
В програму включені пізнавальні і інформативні конференції, майстер-класи і ділові зустрічі, учасники яких зможуть обмінятись знаннями і досвідом. Також, ми готуємо для Вас презентаційну зону, де будуть проходити демонстрації промислових станків.

Запрошуємо Вас стати частиною яскравої події промислової галузі України – Міжнародної спеціалізованої виставки промислового обладнання металообробки, литва і енергетики.

Контакти: