КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК - 2017

З 28 по 30 березня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться IX Міжнародна спеціалізована виставка «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2017».

Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя. Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого – надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.

Міжнародний виставковий центр має найкращу на українському виставковому ринку інфраструктуру, яка дає змогу задовольнити будь-які потреби експонентів та відвідувачів.
На сьогоднішній день організаторами виставки проводиться широкомасштабна рекламна кампанія у спеціалізованих ЗМІ, на радіо, телебаченні, а також зовнішня реклама по місту Києву. Напередодні заходу буде здійснено пряму адресну розсилку запрошень по Україні, СНД, промислових країнах Західної та Центральної Європи, Близького Сходу (загалом близько 50 000 адрес).

У базу розсилки по Україні входять:
— галузеві управління промисловості центральних і місцевих органів виконавчої та законодавчої влади;
— підвідомчі промислові підприємства системи:
Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства;
Міністерства інфраструктури України (АМПУ, Укрзалізниця, Державіаслужба, Укрморрічінспекція, Укравтодор, Укртрансінспекція);
Міністерства аграрної політики й продовольства України;
Міністерства енергетики та вугільної промисловості України;
Національна Академія Наук України;
Державного концерну «Укроборонпром»;
— водоканали та підприємства ЖКГ;
— ремонтні підприємства промислового профілю;
— промислові підприємства усіх форм власності, торгово-закупівельні фірми, представництва зарубіжних промислових компаній.

Контакти: