FAMILY EXPO 2016

05.10 - 07.10.2016
Броварський проспект, 15, Київ, Украина

FAMILY EXPO — це виставка приємного проведення часу, де кожен з Вас зможе знайти щось цікаве і незвичайне для себе і своїх близьких, спланувати спільний відпочинок і дозвілля, зайнятися разом спортом, придбати щось корисне для дому та отримати багато приємних вражень. Виставка надає унікальну можливість міжнародної комунікації професіоналів індустрії сім’ї, надає новий імпульс розвитку бізнесу, а також дозволяє отримати повноцінну інформацію в питаннях розвитку і способах зміцнення сім’ї ‘від А до Я «.

У рамках виставки представлені:

‘ІГРАШКИ дЛЯ ДІТЕЙ і ДОРОСЛИХ’ — виставка іграшок та ігор для різного віку і різних уподобань, демоплощадкі і атракціони.

‘КОМФОРТ’ — виставка товарів і послуг для створення зручності, комфорту і затишку у Вашій оселі.

‘ОСВІТА, РОЗВИТОК і дОЗВІЛЛЯ’ — виставка дозвілля, в якій візьмуть участь центри , садки і школи розвитку, навчання дітей, розважальні та спортивні центри для організації дозвілля всієї сім’ї.

‘WELLNESS’ — виставка здорового способу життя всієї родини, заснована на поєднанні правильного харчування, спорту, рівномірних фізичних навантажень, краси і догляду за тілом, розслабленні, і гармонії з навколишнім світом.

 

Контакти: