BEST SWEETS 2016

09.09 - 09.09.2016
Україна, м.Київ, просп. Перемоги, 40-Б

У рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій пройде XVII дегустаційний конкурс ‘Солодкий тріумф2016’ та конкурс упаковки ‘Тріумф упаковкі2016’ .

Конкурси ‘Солодкий тріумф’ і ‘Тріумф упаковки’ проводяться з 1999 року і на сьогоднішній день по праву вважаються одними з найавторитетніших заходів своєї тематики.

Інтерес до цих конкурсів стабільно високий, оскільки кондитерська і хлібопекарська промисловість є унікальними інтегруючими підгалузями харчової промисловості, в яких гармонійно поєдналися інтереси борошномельної, масложирової, цукрової, крохмале-патокової, плодосушільной, пищеконцентратной, ТАРОПАКУВАЛЬНОЇ і інших галузей.

Дегустаційний конкурс ‘Солодкий тріумф’ є систему оцінки кондитерської та хлібобулочної продукції вітчизняного та зарубіжного виробництва з метою визначення вироби, який би відповідав як вимогам якості та оформлення так і вимогам сучасних торгових мереж України. Учасники конкурсу будуть нагороджені в наступних номінаціях: «ГРАН-ПРІ», «Тріумф якості» і «Тріумф інновацій’.

Професійний конкурс ‘Тріумф упаковки’ проводиться щорічно з метою визначення кращої упаковки, максимально відповідає вимогам сучасних торгових мереж України зокрема, пошуку оптимальних шляхів зберігання харчових продуктів з дотриманням вимог щодо їх якості та безпеки, стимулювання розвитку якості виробництва і дизайну упаковки. Всі зразки будуть оцінюватися і відзначатися в наступних номінаціях: ‘Тріумф упаковки’, ‘Тріумф подарункової упаковки’ і ‘Тріумф ексклюзивної упаковки’.

Контакти: